O nás

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

Pokým máte potrebu navštítviť zubára, požadujete profesionála, ktorý počúva a odpovedá … skúseného doktora, ktorý pozná problematiku a vie efektívne diagnostikovať a liečiť Vaše potreby … priateľského doktora, ktorý Vám poradí, ako najlepšie sa starať a zlepšovať Vaše zdravie.

PROFIL DOKTORAKONTAKT






Ponúkame Vám

O ČO NÁM IDE


PROFESIONÁLNE OŠETRENIE

Pokým máte potrebu navštítviť zubára, požadujete profesionála, ktorý počúva a odpovedá … skúseného doktora, ktorý pozná problematiku a vie efektívne diagnostikovať a liečiť Vaše potreby … priateľského doktora, ktorý Vám poradí, ako najlepšie sa starať a zlepšovať Vaše zdravie. Naša ambulancia spĺňa všetky tieto kritériá, navyše budete profitovať z individuálnej pozornosti, ktorú si zaslúžite.


INFORMOVANÝ PACIENT

Veríme, že informovaní pacienti sú lepšie pripravení robiť rozhodnutia, ktoré súvisia s ich zdravím. Preto si zakladáme natom, aby naši pacienti boli maximálne informovaní a hlavne porozumeli odbornej lekárskej terminológii. Za týmto účelom pripravujeme pre Vás samostatnú sekciu, v ktorej Vás budeme informovať o rozličných oblastiach zubného lekárstva.


ENDODONTICKÉ OŠETRENIE

Ošetrenie koreňových kanálikov prichádza na rad, keď zubný kaz nezvratne poškodí zubnú dreň. Pre úspech liečby je nevyhnutné nájsť všetky koreňové kanáliky, dostatočne ich mechanicky opracovať, chemicky dezinfikovať, hermeticky uzavrieť a pritom nepretlačiť obsah kanáliku cez koreň zuba. Na zabezpečenie precíznosti práce využívame v našej ambulancii vybavenie Švajčiarskej firmy Maillefer, ktorá má na tomto poli viac ako 120 ročné skúsenosti.

DENTÁLNA HYGIENA

Je základnou neoddelitelnou súčasťou každého zmysluplného kontinuálneho ošetrovania. Vzhľadom na fakt, že sa zubný povlak tvorí neustále a jeho dôkladné odstránenie je pre mnohých z Vás problematické, je profesionálna dentálna hygiena v pravidelných intervaloch nevyhnutná. Pokým totiž bude zubný povlak perzistovať v dutine ústnej dlhodobo, nevyhnutne to bude mať za následok, podľa jeho zloženia, vznik zubného kazu, alebo zápal ďasien, z ktorého vzniká parodontitída. Dôkladným odstránením zubného kameňa, vyleštením zubov a výplní, fluoridáciou však správna profesionálna hygiena nekončí. Veľký dôraz kladieme na inštruktáž správneho spôsobu očisťovania zubov a medzizubných priestorov.


PROTETICKÉ OŠETRENIE

V prípade, že prídete z akýchkoľvek príčin o zub, vzniká v zuboradí medzera, ktorá by sa mala v určitých prípadoch uzavrieť.Tu platí zásada, že nie každá medzera v zuboradí sa musí nutne uzavrieť. Je potrebné zvážiť, či tento defekt je bez problémov udržateľný alebo hrozí posun zubov, ich preťaženie alebo estetická prekážka každodenného života. Taktiež môže byť korunka zuba deštruovaná natoľko, že si žiada kompletnú rekonštrukciu. Na to nám slúžia korunky, môstiky a estetické fazety. Protetické ošetrenie zahŕňa taktiež snímateľné náhrady – tzv. „protézy„.

Implantologické a čelustnoortopedické ošetrenie zabezpečujeme s externými spolupracovníkmi.

ČO PONÚKAME

Komplexné vyšetrenie: Na prvom sedení sa venujeme podrobnému vyšetreniu dutiny ústnej. Hodnotíme stav tvrdých zubných tkanív, usporiadanie zubov, stav ďasien, závesného aparátu, sliznice, slizničné riasy a úpony, jazyk. Vyšetrenie dopĺňame potrebnými rtg vyšetreniami. Na základe získaných informácii, vypracujeme individuálny plán ošetrenia.


PROFILAXIA

Najdôležitejším cieľom v našej ambulancii je predchádzať vzniku zubného kazu a zápalov ďasien. Preto pri dentálnej hygiene a kontrolných vyšetreniach redukujeme množstvo povlaku a posilňujeme obranyschopnosť zubnej skloviny fluoridáciou.


KONZERVATÍVNA STOMATOLÓGIA

Výplne sú najčastejším výkonom v stomatologickej ambulancii. Ponúkame všetky druhy výplní (amalgamové, fotokompozitné ,skloionomérne, keramické inleje a onleje). Ktorá je pre Vás tá „pravá“, Vám vysvetlíme vždy na konkrétnom zube, ktorý budeme ošetrovať. Dôležitou súčasťou je taktiež pečatenie fisúr zubov u detí, ktoré ochráni čerstvo prerezané zuby pred zubným kazom.

DURADENT s.r.o.

Ambulancia



Náš tím

AMBULANCIA



Zubný lekár

MUDr. Peter Duránik


Našou prioritou je poskytovať kvalitnú starostlivosť informovaným pacientom v nestresujúcom prostredí.




Dentálna hygienička

Bc. Dáša Kocmundová


Vykonáva profesionálnu dentálnu hygienu a inštruktáž pacienta k individuálnej dentálnej hygiene




Zdravotná sestra

Mária Pechová


Profesionálna zdravotná sestra.



Máte záujem o naše služby?

KONTAKTUJTE NÁS A DOHODNITE SI TERMÍN





Máte otázku?

Kontakt na nás

Profesionálna zubná ambulancia s individuálnou pozornosti, ktorú si zaslúžite.

tel: +421 917 252 638
info@duradent.sk

Sumbalova 1
Bratislava 841 04

Pozrite si termín

Dentálna hygiena

Online objednávanie
Stomatologická ambulancia

Duradent, s.r.o.

Všetky práva vyhradené | Copyright Duradent s.r.o.  All rights reserved.

DURADENT s.r.o.

DURADENT s.r.o.