Čo Vám môžeme ponúknuť?

Naša ponuka

Našou prioritou je poskytovať kvalitnú starostlivosť informovaným pacientom v nestresujúcom prostredí.

medium

Zuby

PROFESIONÁLNE OŠETRENIE


Pokým máte potrebu navštítviť zubára, požadujete profesionála, ktorý počúva a odpovedá … skúseného doktora, ktorý pozná problematiku a vie efektívne diagnostikovať a liečiť Vaše potreby … priateľského doktora, ktorý Vám poradí, ako najlepšie sa starať a zlepšovať Vaše zdravie. Naša ambulancia spĺňa všetky tieto kritériá, navyše budete profitovať z individuálnej pozornosti, ktorú si zaslúžite.


medium

Prístup k informáciám

INFORMOVANÝ PACIENT


Veríme, že informovaní pacienti sú lepšie pripravení robiť rozhodnutia, ktoré súvisia s ich zdravím. Preto si zakladáme natom, aby naši pacienti boli maximálne informovaní a hlavne porozumeli odbornej lekárskej terminológii. Za týmto účelom pripravujeme pre Vás samostatnú sekciu, v ktorej Vás budeme informovať o rozličných oblastiach zubného lekárstva.


medium

Komplexné vyšetrenie

ČO PONÚKAME PRE VÁS


Komplexné vyšetrenie: V prvom sedení sa venujeme podrobnému vyšetreniu dutiny ústnej.  Hodnotíme stav tvrdých zubných tkanív, usporiadanie zubov, stav ďasien, závesného aparátu, sliznice, slizničné riasy a úpony, jazyk.  Vyšetrenie dopĺňame potrebnými rtg vyšetreniami. Na základe získaných informácii, vypracujeme individuálny plán ošetrenia.


medium

Odborník a špecialista

ZUBNÉ IMPLANTÁTY


Implatologia – MUDr. Peter Duránik spolupracuje s MUDR. Richard Jurkovič, PhD., MPH, ktorý je vnímaný ako jedna z najrešpektovanejších autorít na poli dentálnej implantológie na Slovensku. Svoju prax prevádzkuje na Slovensku úplne unikátnym systémom.medium

Dôležitý cieľ

PROFILAXIA, PREVENCIA


Najdôležitejším cieľom v našej ambulancii je predchádzať vzniku zubného kazu a zápalov ďasien. Preto pri dentálnej hygiene a kontrolných vyšetreniach redukujeme množstvo povlaku a posilňujeme obranyschopnosť zubnej skloviny fluoridáciou.


medium

Zvažovanie postupu

PROTETICKÉ OŠETRENIE


V prípade, že prídete z akýchkoľvek príčin o zub, vzniká v zuboradí medzera, ktorá by sa mala v určitých prípadoch uzavrieť.Tu platí zásada, že nie každá medzera v zuboradí sa musí nutne uzavrieť. Je potrebné zvážiť, či tento defekt je bez problémov udržateľný alebo hrozí posun zubov, ich preťaženie alebo estetická prekážka každodenného života. Taktiež môže byť korunka zuba deštruovaná natoľko, že si žiada kompletnú rekonštrukciu. Na to nám slúžia korunky, môstiky a estetické fazety. Protetické ošetrenie zahŕňa taktiež snímateľné náhrady – tzv. „protézy“.


medium

Koreňové kanáliky

ENDODONTICKÉ OŠETRENIE


Ošetrenie koreňových kanálikov prichádza na rad, keď zubný kaz nezvratne poškodí zubnú dreň. Pre úspech liečby je nevyhnutné nájsť všetky koreňové kanáliky, dostatočne ich mechanicky opracovať, chemicky dezinfikovať, hermeticky uzavrieť a pritom nepretlačiť obsah kanáliku cez koreň zuba. Na zabezpečenie precíznosti práce využívame v našej ambulancii  vybavenie Švajčiarskej firmy Maillefer, ktorá má na tomto poli viac ako 120 ročné skúsenosti.


medium

Krásny úsmev

DENTÁLNA HYGIENA


Je základnou neoddelitelnou súčasťou každého zmysluplného kontinuálneho ošetrovania. Vzhľadom na fakt, že sa zubný povlak tvorí neustále a jeho dôkladné odstránenie je pre mnohých z Vás problematické, je profesionálna  dentálna hygiena v pravidelných intervaloch nevyhnutná. Pokým totiž bude zubný povlak perzistovať v dutine ústnej dlhodobo, nevyhnutne to bude mať za následok, podľa jeho zloženia, vznik zubného kazu, alebo zápal ďasien, z ktorého vzniká parodontitída. Dôkladným odstránením zubného kameňa, vyleštením zubov a výplní, fluoridáciou však správna profesionálna hygiena nekončí. Veľký dôraz kladieme na inštruktáž správneho spôsobu očisťovania zubov a medzizubných priestorov.Čo robíme

NAŠA PONUKAČo robíme

STARÁME SA O VÁS


Zubár s dlhoročnou praxou.


Ponúkame Vám

ZDRAVOTNÉ PORADENSTVO


Bezbolestné nasadenie. Profesionálny prístup.


Profesionálne

PROTETICKÉ OŠETRENIE


Implantologické ošetrenie cez externého partnera.

MUDr. Peter Duránik

PRACOVNÉ SKÚSENOSTI


medium
Od – Do

august 2004 – december 2009


stomatológ na Parodontologickom oddelení LF UK Bratislava


Pedagogická činnosť

Od 2004


vyučujúci na Strednej zdravotnej škole v Bratislave, odbor DDH – predmet parodontológia


medium

medium
Profesionálny prístup

Od 2004


vedúci a prednášajúci na praktických kurzoch pre zubných lekárov a dentálne hygieničky na Slovensku i v Čechách

  • konzultant v oblasti parodontológie a slizničných ochorení dutiny ústnej

Stomatologická ambulancia

Od 2008


stomatológ v privátnej ambulancii, Duradent s.r.o.


medium
Máte otázku?

Kontakt na nás

Profesionálna zubná ambulancia s individuálnou pozornosti, ktorú si zaslúžite.

tel: +421 917 252 638
info@duradent.sk

Sumbalova 1
Bratislava 841 04

Pozrite si termín

Dentálna hygiena

Online objednávanie
Stomatologická ambulancia

Duradent, s.r.o.

Všetky práva vyhradené | Copyright Duradent s.r.o.  All rights reserved.

DURADENT s.r.o.

DURADENT s.r.o.